Vekičová - Masárová 6:2, 6:1
Čorič - Alcaraz 3:6, 7:6 (8:6), 5:10
Vekičová, Čorič - Masárová, Alcaraz 1:6, 6:4, 14:12
tenisPřidat do mých lig
atletikaPřidat do mých lig
Muži
200 m (vítr -0,9 m/s): 1. Adams (JAR) 20,22
400 m: 1. D. Borlée (Belg.) 45,09
800 m: 1. Tual (Fr.) 1:44,46
110 m př. (+0,3 m/s): 1. Joseph (Švýc.) 13,10
tyč: 1. Stecchi (It.) 582
koule: 1. Campbell (Jam.) 22,22
oštěp: 1. Mardare (Mold.) 81,49, ...7. Jílek (ČR) 69,55
Ženy
100 m (-0,1 m/s): 1. Fraserová-Pryceová (Jam.) 10,83
800 m: 1. Meseleová (Et.) 1:58,75
1500 m: 1. Chebetová (Keňa) 4:01,85
400 m př.: 1. Cockrellová (USA) 53,79
kladivo: 1. Ghelberová (Rum.) 73,80
volejbalPřidat do mých lig
Ženy
Skupina F:
Gottardiová, Menegatiová (7-It.) - Hermannová, Štochlová (19-ČR) 2:0 (21, 16)
Osmifinále:
Hermannová, Štochlová - Álvarezová, Morenová (15-Šp.) 2:0 (19, 16)
Muži (Daugavpils):
Česko - Ukrajina 3:1 (22, -22, 23, 18)
Ženy (Brno):
Česko - Rakousko 3:0 (11, 20, 15)
motorismusPřidat do mých lig
1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:16,609, 2. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,003, 3. Norris (Brit./McLaren) -0,085, 4. Piastri (Austr./McLaren) -0,296, 5. Čou Kuan-jü (Čína/Alfa Romeo) -0,362, 6. Leclerc (Mon./Ferrari) -0,383
1. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) 2:05:29,3, 2. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) -34,9, 3. Lappi, Ferm (Fin./Hyundai i20) -45,4, 4. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -52,7, 5. Suninen, Markkula (Fin./Hyundai i20) -1:41,5, 6. Loubet, Gilsoul (Fr., Belg./Ford Puma) -2:25,5, ...28. Kohn, Woodburn (ČR, Brit./Ford Fiesta) -22:20,3
1. Černý, Černohorský (Hyundai i20 N Rally2) 38:01,0, 2. Kopáček, Picka (Ford Fiesta R5) -19,8, 3. Štajf, Rajnoha (Škoda Fabia R5) -25,7
cyklistikaPřidat do mých lig
1. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) 3:27:18, 2. Gall (Rak./AG2R-Citroën), 3. Vingegaard (Dán./Jumbo-Visma), 4. S. Yates (Brit./Jayco-AlUla) všichni stejný čas, 5. A. Yates (Brit./SAE Team Emirates) -7, 6. Barguil (Fr./Arkéa-Samsic) -33.
Průběžné pořadí: 1. Vingegaard 79:16:38, 2. Pogačar -7:29, 3. A. Yates -10:56, 4. S. Yates -12:23, 5. Rodríguez (Šp./Ineos Grenadiers) -12:57, 6. Bilbao (Šp./Bahrajn Victorious) -13:27.
1. Ganna, 4:39:47, 2. Ballerini (oba It.), 3. Marit (Belg.), 4. Viviani (It.), 5. Stannard (Austr.), 6. Theuns (Belg.), ...48. M. Vacek (ČR) všichni stejný čas
Muži: 1. Rauchfuss (Česká spořitelna Accolade) 1:23:18, 2. Škarnitzl (Gapp System-Kolofix) -37, 3. Vastl (Rouvy Specialized) -56, 4. Kobes (Gapp System-Kolofix) -2:18, 5. Skála (Česká spořitelna Accolade) -2:38, 6. Morávek (D2mont Merida) -3:37.
Muži do 23 let: 1. Zatloukal 1:23:15, 2. Konečný (oba Nutrend Specialized) -2:40, 3. Sáska (Massi) -3:22.
Průběžné pořadí Českého poháru (po 4 ze 6 závodů): 1. Zatloukal 540 bodů, 2. Škarnitzl 500, 3. Ulík (SR) 480.
Ženy: 1. Čábelická (Gapp System-Kolofix) 1:29:03, 2. Löffelmann (Česká spořitelna Accolade) -2:38, 3. Czeczinkarová (Berria Vittoria) -3:27, 4. Vojta (Challenge One) -4:13, 5. Tvarůžková (Expres CZ-Tufo Kolín) -5:08, 6. Karásková Erbenová (Czech Multisport Coaching) -6:03.
Ženy do 23 let: 1. Holubová (Rouvy Specialized) 1:27:19, 2. Spěšná (jb Brunex Superior) -2:30, 3. Novotná (Aspire Opportunity Brno) -4:01.
Průběžné pořadí Českého poháru (po 4 ze 6 závodů): 1. Holubová, 2. Čábelická obě 560, 3. Terpstraová (Niz.) 530.
baseballPřidat do mých lig
1. Harman 201 (67+65+69), 2. Young (oba USA) 206 (72+68+66), 3. Rahm (Šp.) 207 (74+70+63), 4. Day (Austr.) 208 (72+67+69), Fleetwood (Angl.) 208 (66+71+71), Hovland (Nor.) 208 (70+72+66), Rozner (Fr.) 208 (67+74+67) a Straka (Rak.) 208 (71+67+70)
plaváníPřidat do mých lig
Smíšené dvojice - volný program:
1. Čcheng Wen-tchao, Š’ Chao-jü (Čína) 225,1020, 2. Gonzalezová, Villalobos (Mex.) 192,5500, 3. Hernándezová, González (Šp.) 183,4207
Muži:
10 m věž: 1. Rousseau (Austr.) 520,85, 2. Lien Ťün-ťie 512,35, 3. Jang Chao (oba Čína) 504,00
Smíšené dvojice:
3 m prkno synchro: 1. Ču C’-feng, Lin Šan (Čína) 326,10, 2. Keeneyová, Bedggood (Austr.) 307,38, 3. Pellacaniová, Santoro (It.) 294,12